top of page

Co je vlastně Microsoft 365?

Služba Microsoft 365 je subskripční licenční řešení, které obsahuje různé funkcionality na základě vybraného licenčního plánu.

U nás tato služba vnímána především jako balík kancelářských aplikací, s možností pronájmu emailové schránky. Umí toho ale mnohem více.

 Je to mocný nástroj pro firemní komunikaci, plánování a práci s dokumenty. Na základě předplatného dostanete možnost užívání širokého spektra aplikací a služeb (jako je například Sharepoint, Teams, Flow, Power Apps, Power Bi), přičemž jejich technické zázemí a zabezpečení za vás řeší Microsoft.

Microsoft 365 snižuje Vaše náklady na IT a zároveň významně zvyšuje produktivitu Vašich zaměstnanců. Díky cloudovému úložišti odpadá nutnost vlastnit fyzický server, starat se o jeho údržbu, instalaci bezpečnostních aktualizací aj. Správa M365 je zkrátka jednoduchá, bezpečná a intuitivní.

V Microsoft 365 máte vždy vše aktuální. Nemusíte se starat o bezpečnostní aktualizace emailového serveru Exchange, aplikací Office aj. Vše s nejnovějšími bezpečnostními záplatami.

Platíte vždy jen to, co využíváte. Subskripční model je velmi flexibilní co do počtu zakoupených licencí. Máte v plánu příští měsíc přijmout nové pracovníky? Počet licencí se dá navýšit třemi kliknutími. Nebo Vám zaměstnance odchází? Licenci jednoduše deaktivujeme. Je to tak jednoduché.

bottom of page